Meist

Tere armas lugeja!

Meie oleme Kaisa ja Mairo.

Oled sattunud lugema meie aktiivse elustiili ja reisiblogi, milles jagame toitumise ja treeningu näpunäiteid ning kus on kirjas mälestused meie seiklustest Austraalias.

See blogi sai alguse 2016. aasta sügisel vahetult enne Austraaliasse lendamist. Eelkõige tegime selle iseenda jaoks, et ka aastaid hiljem oleks tore seda seiklust meenutada. Samuti oli see esialgu mõeldud meie peredele ja armsatele sõpradele-tuttavatele, kes soovisid meie tegemistega kursis olla. Hiljem kujunes sellest blogist pigem juba väike abimees ja nipikogum teistele Austraaliasse rändajatele.

6O2A0731-2

Koos maailma avastamas. Foto: Julia Chestikova.

Austraalia – miks me sinna läksime ja kuidas see meid mõjutas

Enne Austraaliasse tulekut täitsid Kaisa päevi õpingud Tallinna Tehnikaülikoolis turunduse magistris ning töö meediaagentuuris. Mairo oli värskelt lõpetanud rakendusliku kõrghariduse metallide töötlemise erialal ning töötas Tallinnas limusiinijuhina.

Armastasime väga oma elu kodumaal, kuid tundsime, et midagi oleks nagu puudu – me polnud täitnud oma ammust unistust elada välismaal. Põlesime soovist õppida tundma võõraid kultuure ja tunda tõelist naudingut vaba hingena rändamisest.

Nii me otsustasimegi koos, kaks aastat pärast meie tutvumist kaheks aastaks Austraaliasse rännata. Üksteiseta poleks me arvatavasti teinud otsustavat sammu jätta oma hea ja turvaline elu Eestis, et minna maailma avastama.

Austraalia seiklus oli meie jaoks üle ootuste edukas ja põnev. Töötasime positsioonidel, kus me ennast varem poleks ealeski näinud – müüsime autoparklates autoteeninduspakette (Kaisa) ning käisime ukselt-uksele heategevuslepinguid pakkumas (Kaisa), aitasime nullist üles ehitada uhke elumaja (Mairo); nägime Austraalia põllumajanduslikku poolt teraviljakokkuostufirmas, arbuusi- ja melonitehases, veinitehases ning puuvillaettevõttetes töödates.

19576597_1578948322137733_1497209874_o

Puuvillatehas. Foto: Vassili Malgin.

Tutvusime oma teekonnal imeliste inimestega ning võtsime kaasa portsu mälestusi. Loe järgnevast kaheosalisest postitusest, mida esimene aasta Austraalias meile õpetas: VOL1 & VOL2. Vaata siit videost – MEIE AUSTRAALIA, kui palju on võimalik Austraalias teenida ja mida kaks aastat Austraalias meile õpetas. Kõiki Austraaliaga seotud blogipositusi näete ka menüüjaotuses ‘Austraalia’ all.

dscf2054

Springbrooki rahvuspark Austraalias.

Kahe Austraalis viibitud aasta jooksul oli perioode, kus me ei saanud üldse trenni teha ning perioode, kus treenisime üle ning seetõttu kaugenesime tasakaalust ja tervislikkusest. See inspireeris meid Eestisse tagasi naastes viima oma treeningud uuele ja teadlikumale tasemele ning omandama personaaltreeneri kutse.

Meie missiooniks on inspireerida Teid oma unistusi täide viima. Kedagi teist motiveerida on võimatu – motivatsiooni ja tegutsemistahte pead üles leidma enda seest. Küll aga loodame Sind innustada oma hirme ületama ning inspireerida looma tervislikke harjumusi, et saaksid seeläbi olla iseenda parim versioon.

Loodan, et ühel päeval kui oleme Mairoga vanad ja tudisevad (hingelt noored) pensionärid, saame heietada oma imelisest noorusajast uhkuse ja kahetsustundeta. Öelda, et täitsime kõik oma unistused, reisime ja avastasime ning võtsime elult kõik, mis sel meile pakkuda oli.

Aitäh Sulle, armas lugeja ning Austraalia, tänu Teile näeme iga päev kui põnev ja elamisväärne on elu ja kui palju avastamist ja arenemist on veel ees!

“Loodame Sind innustada oma hirme ületama ning inspireerida looma tervislikke harjumusi, et saaksid seeläbi olla iseenda parim versioon.”

Kõigepealt veidi selle blogi autoritest. Loe lähemalt, vajutades järgnevatele linkidele:

Kaisast & Mairost