Mairost

Sveiki!

Mina olen Mairo, olen 29-aastane ja pärit Valgast, sündinud Lätis Valkas, aga kuna vanemad on eestlased, siis sai peale kuuendat eluaastat kolitud Eesti. Tagantjärele mõeldes tegid vanemad hea otsuse ja minust ei saanudki kuuevarbalist. Muideks legend vastab tõele, et lätlased ongi kuuevarbalised, päriselt!

SE1_5506

Foto: Terje Atonen (Seesee fotostuudio).

Minu armastus spordi vastu sai alguse lapsepõlves, kus puudusid igasugused nutiseadmed ja meie vaba aeg möödus väljas erinevaid pallimänge mängides ning puudel turnides.

Lapsepõlv on motoorse õppimise kuldaeg, mis loob struktuurid. On hea proovida erinevaid asju ning areneda mitmekülgselt. Nii ka mina – käisin esimesest kuni neljanda klassini rahvatansus ning veidi hiljem kergejõustikus. Olen esindanud kooli mitmetel kergejõustiku võistlustel ja murdmaajooksudel.

Peale keskkooli läksin sõjaväkke, kus enamus sõduri vaba aega möödus jõusaalis. Sellest perioodist alates võin öelda, et sain jõusaalis käe valgeks ja hakkasin seda regulaarselt külastama. Olen proovinud ka igasugu võitluskunste: judo ja enesekaitse, taipoks ning MMA ning võitnud Võrus Rammumehe tiitli. 

DSC_8643
Foto: Paul Meiesaar.

Pean lugu tervetest elukommetest ja vaba aega meeldib sisustada Kaisa või sõpradega trenni tehes nii siseruumides kui väljas erinevates parkides. Ei ütle kunagi ära uutest väljakutsetest ja põnevatest ettevõtmistest. Meeldib aktiivne puhkus ja suvel ringi rännata erinevatel väliüritustel.

Nüüdseks olen jõusaali suurema ja väiksema vahega külastanud pea kümme aastat. Jõusaalis käimine ei ole mulle kohustus. See on nagu sisseprogrammeeritud argitoimetus.

DSC_8907

Foto: Paul Meiesaar.

Kui soovid mu elukaaslase elulookirjeldust lugeda, siis siin see on: Kaisast.