MEIE ESIMENE VIDEO! Seljatrenn & viimased päevad Austraalias

Rääkisime eelmises postituses, kuidas otsustasime avada oma Youtube’i kanali – Inspireerida Youtube. Aitäh, et olite nii kannatlikud! Saime selle kaua tehtud kaunikese lõpuks viimstletud ning video on nüüd üleval!

Filmisime selle video oma viimastel päevadel Austraalias. Näete kaadritest imeilusat ja võimsat Brisbane’i suurlinna ning meie ülimõnusat Brisbane’i AirBnB-st üüritud elamist. Filmisime üles ka oma seljatrenni. Edaspidi kavatsemegi pigem keskenduda trenni ja tervisliku elustiili teemadele – kuna õpime hetkel Mairoga mõlemad personaaltreeneriteks ning mina ka toitumisnõustajaks, siis võtame Teid oma trennidesse kaasa, räägime, kuidas kõige efektiivsemalt lihaseid kasvatada ja rasva põletada ning kuidas muuta trenn ja tervislik toitumine oma elustiiliks.

Oma esimese video tegemine ja avaldamine on ausalt öeldes päris hirmutav kogemus. Blogimine on kordades lihtsam ning vähem personaalne – videodes jõuame Teieni vahetult ja just sellistena nagu me oleme. Sel viisil enda avamine kogu maailmale nõuab meilt palju mugavus- ja turvatsoonist väljumist, kuid loodame siiralt, et saame olla oma videodega kellelegi abiks, inspiratsiooniks või lihtsalt toredaks meelelahutuseks.

Kui Sulle see video meeldib, siis ole hea ja vajuta LIKE ning SUBSCRIBE. See on meile nagu väike tipp ja tänu tehtud töö eest. 😛

Meie esimene video! Seljatrenn & viimased päevad Austraalias: 

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s