Raamatuloos! “Teejuht makrotoitainete maailmas – kõik, mida pead teadma toitumisest ja ideaalkehast”

Kallid lugejad!IMG_2946

Mul oli suur rõõm intervjueerida eelmises blogipostituses supernaist Marian Võsumetsa, kellel tuli hiljuti välja uus raamat.

“Teejuht makrotoitainete maailmas – kõik, mida pead teadma toitumisest ja ideealkehast” selgitab põhjalikult, kuidas toimivad kehas süsivesikud, valgud ja rasvad. Sõltuvalt füüsilisest aktiivsusest ja treenija eesmärgist pakub see lahendusi optimaalsete toitainekoguste ja -vahekordade leidmiseks.

Raamat sisaldab 60 retsepti, mille juures on märgitud toitainete kogused grammides ja jagunemine protsentides. Veganeid rõõmustavad 17 hoolega välja töötatud taimetoiduretsepti. Lisaks leiad tehnikaid, millega tõsta toitude mahtu ja rikastada tekstuure.

Nüüd on just Sinul võimalik see raamat tasuta endale saada! 

Raamatu võitmiseks tuleb Sul vastata Mariani intervjuu all (mille leiad siit) küsimusele:

Kui tähtsat rolli mängivad Sinu elus tervislik toitumine ja sport? Kuidas iseloomustaksid oma toitumisharjumusi ning kas juba teed või plaanid hakata tegema trenni?

Teie vastuste ning tagasiside lugemine teeks meid Mairoga tohutult õnnelikuks. Oleks väga tore teada, kui oluline on Sinu jaoks, meie armas blogi lugeja, tervislik eluviis ja hea välimus.

Kahe nädala pärast, 10.06.2018, loosime välja ühe õnneliku, kes saab endale Mariani ja Teevi autogrammiga raamatu.*  Võitjaga võtame emaili teel ühendust ning teeme teatavaks Mariani intervjuu all.


Võitja

Võitja on selgunud! Korraldasime loosimise nii Kaisa Instagramis kui blogi kommentaariumis. Õnn naeratas blogis kommenteerinud Kadrile. Palju õnne! Võtame Sinuga e-maili teel ühendust.

Suur tänu kõigile osavõtjatele. Oli nii vahva lugeda Teie mõtteid ja lemmikuid suvetegevusi. Mõistsin, et me kõik oleme natuke ühesugused, samade plaanide ja pisikeste muredega – sport ja tervislik eluviis mängivad olulist rolli, kuid nagu lihast ja luust inimestel ikka, tuleb meil kõigil aeg-ajalt ette ideaalist kõrvaleastumisi. See on normaalne ja inimlik.

Need kellele seekord loosiõnn ei naeratanud, saavad raamatu „Teejuht makrotoitainete maailmas – kõik, mida pead teadma toitumisest ja ideaalkehast“ soetada suurematest raamatupoodidest, Tallinna spordiklubist OMAklubi ja kirjastuse veebilehelt – Varrak.ee.

– Kaisa

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s