Tunneli lõpus paistab valgus!

Tere kallid!

Ma tean, et Te pole meist tükk aega kippu ega kõppu kuulnud. Oleme olnud kehvad kirjadele vastajad ning kadunud nii sotsiaalmeediast kui blogist, sest töö Rombolas (loe lähemalt siit: “Meie 17-tunnised tööpäevad meloni- ja arbuusifarmis”) on röövinud meie viimse kui ühe energiaraasukese.

Meie lõputu õudusunenägu seega jätkub. Positiivse poole pealt on meeletult tore näha, et asjad on liikunud paremuse poole ja võib-olla on seda hirmujutuks isegi vale nimetada.

IMG_8002

Pakkijad tööhoos. Pakkijad ja kastide kaubaalustele tõstjad on valdavald pärit Koreast ning saabunud Austraaliasse läbi töövahendusagentuuri.

IMG_7997

Mesimelonite kvaliteedikontroll enne ekspordikliendile saatmist.

Näiteks on meil riiulitel olevatel sortidel nüüd kindlad asukohad, tänu millele on soovitud tooteid kordades kergem üles leida. Meie tiim on täienenud logistika- ja müügijuhi, väga tubli Saksa poisi ja Iiri tüdrukuga ning seega ei ole meie Mairoga enam ainukesed, kes kauba organiseerimise, valmispaneku ja laadimisega tegelevad. Saadame päevas välja keskeltläbi 12-16 rekkat ning lõpetame oma tööpäeva kella 20-21 vahel.

IMG_7984

Enne kaubaaluste väljasaatmist tuleb need tahvelarvutisse sisse skänneerida, et firmal oleks täpne ülevaade, millised tooted (mis sort, suurus, päritolu ja pakkimiskuupäev) kliendile saadame.

Nii nagu Eestiski hakkab päike vaikselt pilve tagant tihedamini piiluma, paistab ka siinpool maakera tunneli lõpus valgus. Veebruarikuu ei ole olnud kerge, kuid siiski tohutult palju stressivabam kui jaanuar. Eelmine kuu oli hullumeelne! Illustreerime oma pöörast jaanuarit numbrites:

Jaanuarikuu numbrites:


Päevi kuus: 31;

Töötatud päevi: Mairo – 31; Kaisa – 30;

Töötundide arv: 417;

Keskmine unetundide arv: 6 tundi 15 minutit*;

Jõusaalis käidud kordi / treeninguid: 0;

Sammude arv: 519 168 (keskmiselt 15 000 – 20 000 sammu päevas) ehk 256 km*.


* – Info põhineb Kaisa aktiivsusmonitori salvestatud andmetel. 

IMG_8007

Arbuuside kvaliteedikontrolli laua ees. Iga kord kui saadame kliendile arbuuse, tuleb anda üks kast kontrolli ning oodata spetsialistide heakskiitu.

Trenni ja tervisliku toitumise poolelt on asjad suundunud halvemuse poole… Eks see ole ka normaalne, kuna sellise ajagraafikuga tööl käies on füüsiliselt täiesti võimatu jõusaali jõuda. Vähemalt ma kõnnin tööl ääretult palju – iga päev umbes 20 000 sammu. Mu jalad on sellest pidevalt nii kurnatud ja valulikud, et hommikuti on raske voodist tõusta.

Söögiga ei piira ma ennast enam mitte mingilgi viisil. Kaalu peale ei ole astunud, sest ei ole julgenud, aga usun, et see võib olla seal 54-55 kg kandis. Patustan iga päev ning naudin šokolaadi, maiustusi ja kõiki häid toite, mida ma endale veel paar kuud tagasi poleks ealeski lubanud.

Mul on plaan saada toitumine taas kontrolli alla ning liikuda tasakaalustatud menüü poole, kuid loodan, et see tuleb loomulikult ning tasapisi. Suurim viga oleks lasta toitumishäirel endale taas ligi tikkuda.

– Kaisa

2 thoughts on “Tunneli lõpus paistab valgus!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s