Blogil on uus veebiaadress ja kujundus!

Tere armsad lugejad,

Aasta ja mõned päevad tagasi alustasime Mairoga oma teekonda Austraalias. Nagu tuhanded teisedki eestlased, olime otsustanud lahti lasta kindlast ja turvalisest elust, et täita oma unistus elada välismaal, reisida ja rännata ning õppida paremini tundma iseennast ja teineteist. 

Meie postkasti on selle aasta jooksul potsatanud kümneid armsaid ja südantsoojendavaid kirju, kus olete küsinud nõu või avaldanud meie seiklustele ja kirjutistele poolehoidu. Suured soojad tänusõnad Teile selle eest! Teie heatahtlikest kommentaaridest ja tagasisidest innustatuna oleme otsustanud astuda järgmise sammu – kinkida blogile oma domeeni!

Blogi uueks veebiaadressiks on: https://inspireerida.com. Peamiseks sõnasepaks jään endiselt mina, Kaisa. Samuti lubab Mairo lugejaid aeg-ajalt oma kirjutistega rõõmustada. Kuna meie mõlema suureks kireks on tervislik toitumine ja treening, siis hakkame senisest enam kajastama oma sportlikku eluviisi ning kirjutama artikleid toitumise ja trenni teemadel.

Miks Inspireerida.com? Oleme loonud selle blogi iseenda ja oma lähedaste jaoks, et ka aastaid hiljem oleks seda seiklust tore meenutada ning et perekond ja sõbrad saaksid meie tegemistega kursis olla. Teiseks, sugugi mitte vähem oluliseks missiooniks on inspireerida Teid oma unistusi täide viima.

Kedagi teist motiveerida on võimatu – motivatsiooni ja tegutsemistahte pead üles leidma iseenda seest. Küll aga loodame Sind inspireerida turvalisest kodusadamast kaugemale purjetama ning innustada Sind looma tervislikke harjumusi, et saaksid seeläbi olla iseenda parim versioon. Ära lase hirmul läbikukkumise ees oma ambitsioonikaid plaane rikkuda! Olgu Sinu unistuseks välismaale elama minek või ideaalvormi saavutamine – meie usume ja tahame näidatada, et kõik on Sinu enda kätes!

– Kaisa & Mairo

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s