Mis edasi?

On aeg uuesti kompsud pakkida ja teele asuda! Alustan selle postituse kirjutamist laevalt, mis purjetab meie põhjanaabrite juurde Helsingisse.

Esmaspäeval, 21. augustil väljub lend Helsingist läbi Türgi Vietnami. Kannustatuna imelisest Tai reisist, otsustasime enne Austraaliasse naasmist endale veel ühe keha ja hinge paitava puhkuse lubada. Peatume Vietnamis nädalaks.

Meie lend maandub Lõuna-Vietnami suurimas keskuses Ho Chi Minhis. Kuna metropoli melu meid ei paelu, siis põrutame juba järgmise päeva õhtul paradiisisaarele Phu Quocile. See on piltide järgi mõnusalt troopilise olustikuga Kagu-Aasia pärl. Jääme sinna viieks ööks. Minu sünnipäeva, 28. augusti hommikul rändame siselennuga tagasi Ho Chi Minhi, kust algab juba järgmise päeva õhtul sõit kängurumaale ja saab avapaugu meie teine aasta Austraalias.

Me ei tea veel, kus ja millal asume tööle, kuid oleme saanud AgriLabourilt tagasisidet, et töö teraviljafarmis peaks startima septembri alguses. Hoiame pöialt, et see ka nii on!

Seniks tsau-pakaa! Järgmises postituses annan ülevaate, kuidas veetsime oma puhkuse Eestis.

Kallistustega,
Kaisa & Mairo

2 thoughts on “Mis edasi?

  1. Marianne ütles:

    Olete väga ilus paar nii seest kui väljast! Teie blogi on superhästi kirjutatud ning on väga informatiivne neile, kes plaanivad samuti teisele poole maakera lennata. Kindlasti hoian sellel blogil silma peal ning loodan, et teie teine aasta Austraalias on sama elumuutev ja meeldejääv kui esimene. Keep up the good work ja hoidke teineteist! 🙂

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s