Tulevikuplaanidest

Oleme Mairoga nii-nii põnevil, sest meid on ees ootamas mitu tähtsat sündmust. Kallid pere, sõbrad ja tuttavad, me tuleme Eestisse! Meie lennuk maandub Tallinnas juba 6. juuli õhtul. 

Töötame praegu viimaseid päevi Auscotti puuvillatehases. Ma tean – ma tean, oleme Teile selle kohta ühe põhjaliku postituse võlgu. Päevad lähevad siin niivõrd ruttu ja 12-tunniste vahetuste, lõunate ja smokode (nii nimetatakse siin töö 15-20 minutilisi puhkepause) planeerimise-kokkamise ning trennis käimise kõrvalt on paras väljakutse aega millegi muu jaoks leida. Lubame puuvillatehases töötamise headest ja halbadest külgedest lähiajal põhjaliku kokkuvõtte teha.

Enne Eestisse saabumist lähme 1-2 päevaks Sydneysse ja kaheks ja pooleks nädalaks Taisse. Puhkus enne puhkust, elu on lill, kas pole? 🙂

Tais oleme esimese nädala Phuketis, planeerime rentida rollerid ja sellest imelisest paradiisisaarest viimast võtta. Teine nädal tuleb sportlik: lähme Koh Phanganile Diamond Muay Thai nimelisse taipoksi laagrisse. Trennid on seal kaks korda päevas, pluss on võimalus osaleda fitnessi- ja joogatundides. Viimastel päevadel tahame külastada maalilist Phi Phi saart. Armsad lugejad, ehk on Teil soovitusi, milliseid kohti tasuks Taimaal külastada / mida mitte ja mida huvitavat ette võtta? Ootame Teie soovitusi põnevusega kommentaariumisse.

Eestisse planeerime jääda umbes kaheks kuuks. Seejärel ootab meid ees teine aasta Austraalias. Tunneme, et Austraalial on meile veel nii palju pakkuda, et oleks patt jätta võimalust kasutamata ka teine aasta siin riigis veeta.

Kuulmiseni!

– Kaisa & Mairo

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s