Vihmased päevad ja sumedad ööd

August oli meie jaoks väga eriline kuu. Tõtt öelda unistasime selle saabumisest Mairoga juba pool aastat varem. Lõpetasime mõlemad oma töölepingud juuli viimasel päeval ning jätsime augusti vabaks – iseenda, pere ja imelise Lõuna-Eesti jaoks. Tahtsime enne minekut olla võimalikult palju kodus Viljandis ja Valgas, pere ning lähedastega.

Nüüd, olles tagasi Tallinnas ja viimaseid päevi Eestis mõtlen, et mu elus ei ole vist siiani paremat kuud olnudki. Augustikuusse mahtusid lõõgastav ja lõbus Pärnus käik, mille vältel külastasime Weekend Festivali, Valgeranna Seiklusparki (läbisin kusjuures endalegi üllatuseks kõik kuus rada – vot see oli eneseületus!) ning et i-le veel punkti panna, veetsime päeva minu perega Lottemaal.

Samuti meenuvad võrratud päevad Viljandis – aianditöödega proovilepanek, kalalkäik, selle suve kõige karastavam suplus Holstre järves ning kuu lõpus minu armas lähedastega veedetud sünnipäev. Valgast jäid mulle kõige paremini meelde Mairo ema suussulavad ja imemaitsvad söögid, seenelkäik (tulime tagasi nelja kukeseentest pungil ämbriga!) ning reis Riiasse, mille vältel külastasime automuuseumi, Riia ilusat vanalinna ja Jurmalat. Ilmaga meil kahjuks väga ei vedanud, aga ega me suhkrust pole, et ära sulame + oleme nagunii Eesti vihmases kliimas karastunud. 😀 Augustis võtsime ette ka hullumeelse rattaretke Tallinnast Viljandisse ning Mairo väntas tagatippu veel Viljandist Valka.

IMG_3430Tänavune seenesaak

Lisaks täitsid augustikuu toredad hetked sõpradega. Küll meil on Teiega vedanud! 🙂

Tegime augustis rekordarv pilte ning fotosessioone – minu ja Mairo perega ning spordi- ja akrojooga teemalise sessiooni Paul Meiesaarega. Kõigilt pildistamistelt lahkusime positiivse tundega, kuid meie mõlema eriline lemmik oli kindlasti viimane. Aitäh Sulle Paul vahva õhtu ja ilusate piltide eest! Toome välja vaid pisikese valiku kõigist Pauli tehtud fotodest.

Oleme väga tänulikud oma ideaalse kuu eest. Isegi ilm ei suutnud seda ära rikkuda! Kui Su südames on päike, ei ole ilmal tähtsust. 

– Kaisa

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s